• ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟΝ ΕΠΙΣΗΜΟ ΙΣΤΟΤΟΠΟ ΤΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑ ΝΙΚΑΙΑΣ



Η Αγωνιστική


 

1. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ / 4 - 0

2. Α.Ε. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΧΑΤΖ. / 1 - 3

3. Α.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ / 0 - 1

4. Α.Σ. ΚΩΦΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ / 2 - 1

5. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ / 4 - 0

6. Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ /0 - 0 (πεν: 3 - 5)

7. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ / 3 - 1 παρ.

8. ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ / 0 - 3

9. ΘΗΣΕΑΣ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ / 1 - 1 (πεν: 6 - 7)

10. Α.Ε.ΑΙΓΙΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ / 2 - 3

11. Α.Ε. ΝΙΚΑΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ / 0 - 3 (α.α.)

12. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / 2 - 1

13. Α.Ο.Κ. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ / 3 - 1 παρ.

14. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ / 3 - 4

15. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠ. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ / 2 - 1

16. ΣΠΙΘΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ / 2 - 0

17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ / 1 - 1 (πεν:4 - 5)

18. ΑΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ / 3 - 0 (α.α.)

19. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ / 2 - 7

Χωρίς Αγώνα στην 2ή Φάση περνάει η ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

1.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ /0 - 1

2.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ / 2 - 0

3.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ - Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ / 1 - 2

4.Α.Ο.Κ. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ / 1 - 6

5.Α.Σ. ΚΩΦΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΧΑΤΖ. / 1 - 2

6.ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ / 1 - 3

7.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ / 0 - 2

8.ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ / 0 - 2

9.ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ / 1 - 2

10.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ / 1 - 0 Παρ.

11.ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ / 2 - 1

12.ΣΠΙΘΑ - Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / 0 - 4

13.ΗΦΑΙΣΤΟΣ - Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ / 0 - 2

14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ / 2 - 1

15.ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ / 3 - 0

16.ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ / 1 - 6

17.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ - Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑ / 3 - 2 Παρ.

18.ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ - Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ / 2 - 0 Παρ.

19.ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ / 1 - 0

20.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ / 1 - 4

21.ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ / 0 - 1 Παρ.

22.ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ / 2 - 3

Χωρίς Αγώνα στην 3ή Φάση περνάει ο ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ,ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ,ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΑΛΛΟΥ, ΑΜΦΙΑΛΗ

1.ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΜΦΙΑΛΗ / 0 - 2

2.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ / 0 - 3

3.ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ / 0 - 4

4.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ / 0 - 1

5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΧΑΤΖ. - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ / 1 - 7

6.ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ / 1 - 2

7.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ / 0 - 0 (πεν. 3 - 4)

8.Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ / 2 - 1

9.ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ / 1 - 2 Παρ.

10.ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ / 0 - 3 

11.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ / 2 - 1

12.Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ / 0 - 1

13.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ / 0 - 1

14.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ / 1 - 4

15.ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ /2 - 0

16.Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ -  ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ / 2 - 0

1.ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2.Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

3.ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ / 1 - 2

4.Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΜΦΙΑΛΗ / 2 - 1

5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ/ 2 - 3

6.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

7.Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ / 3 - 0

8.ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ

1.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

2.Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

3.ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4.Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ

5.

6.

7.

8.



ΚΥΡΙΟΣ
ΧΟΡΗΓΟΣ


ΧΟΡΗΓΟΣ


ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΑΣ

ΕΤΑΙΡΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ